Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#46 2013-03-25 19:01:33

 Nathia

Aktywny

45819844
Skąd: Chonolulu
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 1648
WWW

Re: RPG: Zwierciadło (NOWE)

Rybcia napisał:

Nathia napisał:

Rybcia napisał:


- A dlaczego niby mialabym to robic? - spojrzala na niego z lekkim zdziwieniem.

Trudne pytanie xD
~~~
- Bo wiem ,że ci się podobam - uśmiechnął się zagradzając dziewczynie drogę do brzegu .

- Podoba? Ha ha - zasmiala sie z sarkazmem - Podoba mi sie wielu mezczyzn ale nie ide z nimi do lozka czy nawet sie caluje. Nie jestem taka jak inne dziewczyny, ktore rzucaja sie aby zrobic Ci dobrze. - spojrzala na niego znaczaco. - Czy taki argument wystarczy, czy mam Ci tlumaczyc bardziej dokladnie?

- Czy ja coś powiedziałem o wylądowaniu w łózku czy obściskiwaniu się ? - zaśmiał się - Nie jestem facetem specjalnej troski - powiedział poważnym tonem


http://24.media.tumblr.com/tumblr_mddp03PmYN1qifbh3o1_r1_400.gif

Offline

 

#47 2013-03-25 19:25:27

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: RPG: Zwierciadło (NOWE)

Nathia napisał:

Rybcia napisał:

Nathia napisał:


Trudne pytanie xD
~~~
- Bo wiem ,że ci się podobam - uśmiechnął się zagradzając dziewczynie drogę do brzegu .

- Podoba? Ha ha - zasmiala sie z sarkazmem - Podoba mi sie wielu mezczyzn ale nie ide z nimi do lozka czy nawet sie caluje. Nie jestem taka jak inne dziewczyny, ktore rzucaja sie aby zrobic Ci dobrze. - spojrzala na niego znaczaco. - Czy taki argument wystarczy, czy mam Ci tlumaczyc bardziej dokladnie?

- Czy ja coś powiedziałem o wylądowaniu w łózku czy obściskiwaniu się ? - zaśmiał się - Nie jestem facetem specjalnej troski - powiedział poważnym tonem

- Nie, ale poznalam sie juz na facettach. Predzej czy pozniej i tak byc o tym powiedzia - spojrzala na niego - A czy powiedzialam ze taki jestes?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oceanfront - Villa Port of Call - الحلم الجميل شقق المفروشة wellness ciechocinek cennik https://automax.waw.pl/