Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2013-01-14 21:46:02

 Soretto

Nowicjusz

Skąd: TARDIS
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 68

Poznajmy się, maybe?

Cóż. Teraz w sumie wszystkie jedziemy na jednym wózku i jesteśmy jedną wielką PBF-ową rodziiiiną, nie? :3 To może warto byłoby opowiedzieć nieco o sobie? Tak, myślę że to dobry pomysł. c: W cholerę z wami, zaraz powiedzą że wcale nie dobry, ale łotewer. Tego nie było. |D



Więc zaczyyynam. C:

Rude stworzenie o oczach barwy burzy, mające piętnaście lat i notabene metr pięćdziesiąt pięć. Interesuję się kulturą Azji, komiksami z powyższego kontynentu, animacją japońską (moje ulubione tytuły to Axis Powers: Hetalia i Fullmetal Alchemist), pisarstwem, filologią (japoński i łacina), kryminalistyką, kryptologią i kryptografią,  informatyką, syntezą śpiewu (używam UTAU bo na Vocaloid mnie nie stać. |D) oraz historią dwudziestego wieku (szczególny nacisk na Drugą Wojnę Światową i Zimną Wojnę). C:
Moim przepisem na szczęście jest dobra książka i kubek angielskiego Earl Greya. Moja grupa krwi to Brh+.
Nie jadam mięsa, moje zamiłowanie muzyczne lata od metalu, poprzez rock na soundtrackach z filmów i balladach kończąc. Ulubione PBF-y, to te gdzie wcielam się w postać zwierzęcą oraz te rozgrywające się w ośrodkach jeździeckich. c:
Moje ulubione gry to Heroes, Skyrim i Fable III (komputerowe) i Talisman: Magia i Miecz (planszowa), który jest masakrycznie zmaltretowany, a wygrałam w niego może ze trzy razy w życiu.
Mówię płynnie w trzech językach. C: Jestem uzależniona od nugatu i dźwięku trzaskania ognia w kominku.

Ostatnio edytowany przez Soretto (2013-01-14 21:46:31)


http://img18.imageshack.us/img18/2795/fgsdgfgsdfg.png
Wolność polega na tym, że sam wybierasz, do kogo należysz. Ale tak naprawdę trudno jest być wyłącznie "swoim własnym". Kiedyś miałem wrażenie, że to proste i że właśnie taki jestem. A potem uświadomiłem sobie, że zależę – od nich właśnie, bo są osobami, dla których mógłbym zrobić wiele.

Offline

 

#2 2013-01-15 19:12:42

 Bellus

Nudziarz

45892673
Skąd: te cukierki? *-*
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 157
WWW

Re: Poznajmy się, maybe?

Agata jesztem
[__________]
Haja


http://graphics8.nytimes.com/images/2013/02/14/fashion/14ZGIFS1/14ZGIFS1-articleLarge-v4.gif

Offline

 

#3 2013-01-17 23:48:22

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: Poznajmy się, maybe?

Oke, uwaga. Admin zachęci do opowiadania o sobie. xD

Na imię mam Kaśka, mam niespełna 18 lat. Obecnie jestem w 2 klasie liceum na profilu humanistyczno-prawnym. Interesuję się prawami człowieka, przestępczością itp. Moją przyszłość widzę dość przeciętnie, chcę studiować prawo. W przeszłości moją miłością była deskorolka i siatkówka, jednak wszystko się posypało gdy 5 sierpnia poprzedniego roku zostałam potrącona przez samochód. Wielu ludzi zastanawia się czy moje postacie w RPG są wzorowane mną, tak. Naprawdę tak jak Thea interesuję się motoryzacją, obecnie straciłam swój ukochany motor we wspomnianym wcześniej wypadku. Jak zaczęłam grać w RPG? A w cholerę, nie pamiętam. Po prostu zaczęłam i już xD Jakie są moje ulubione RPG? Te rozgrywające się w przyszłości z poplątaną i skomplikowaną fabułą, z walkami, śmiercią i... miłością. Nie lubię akademików bo zazwyczaj się w nich nudzę. Wiele osób uważa, że mam talent do wymyślania fabuł, ja po prostu myślę, ze to głupie szczęście.. albo się podlizują. Jestem osobą wredną i oschłą, trudno jest mnie przekonać do siebie, ale kiedy już się otworzę.. Zazwyczaj dużo żartuję, śmieję się.. Lubię gdy otaczają mnie ludzi którzy potrafią ze mną rozmawiać. Nienawidzę kopiarstwa i fałszywych przyjaźni. Szantaż to rzecz której nie potrafię wybaczyć, nawet przyjaciółkom. Spędzam dużo czasu na przemyśleniach, najczęściej są to chwile podczas podróży. Mam wtedy taki swój świat, zamykam oczy i myślę. Nie jestem osobą litościwą, dla osób które mi się naraziły. Lubię obserwować różne zachowania ludzi w różnych sytuacjach, jako humanistka mam zwyczaj grupowania ludzi, po głębszej obserwacji. Jestem typem dowódcy. Zawsze w grupie to ja podejmuję ostateczną decyzję, może i będziecie uważali mnie za jakąś wyniosłą, ale przyjaciele uważają, ze to dobrze, bo jak wiadomo, w grupie ciężko się dogadać. Większość ludzi poznanych w internecie uważa mnie za grubą, pryszczatą laskę która zapewne nie ma życia towarzyskiego. I tu was zaskoczę, jestem wysoką, szczupłą brunetką, przefarbowaną na czerwono, lubię nosić sukienki ale w Rockowym wydaniu. Jak można się domyśleć, słucham Rocka. Ulubione zespoły? Hmm. Soundgarden, Linkin Park, Hollywood Undead, Guns N' Roses, Metallica, Nirvana i inne.
Moje ulubione kolory to czarny i czerwony, jestem ateistką i wegetarianką (z przymusu). Działam w schronisku dla zwierząt i regularnie wspieram kilka z nich finansowo. Przez kilka lat jeździłam na deskorolce i grałam w siatkówkę, moje osiągnięcia sportowe niestety skończyły w kartonie na strychu, żeby nie przywoływać wspomnień. Mam chłopaka, często mamy różne problemy, ale to was zapewne nie interesuje.
Kocham rysować, malować i ogólnie sztukę, uważam, ze mam jakiś tam pierwiastek talentu niestety ilość nauki nie pozwala mi na rozwijanie go. Kocham moją Żabę, labradora a Żaba to jego imię xD Wszyscy myślą, że moim zwierzątkiem jest kumkająca żabka Moim idolem jest Slash i Danny z Hollywood Undead (Na dole w złotej masce). Uwielbiam Pamiętniki Wampirów, Nie z tego świata i Kości. Jestem powszechnie w internecie uważana za osobę zimną, wredną, oschłą i wyniosłą.

Resztę dopiszę w wolnej chwili bo obecnie Rybcia się niecierpliwi, jest ciekawa tego co tu napisałam.


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#4 2013-01-18 06:56:47

 Venezia

Amator

45222110
Skąd: Poland ;o.
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 341

Re: Poznajmy się, maybe?

:-D


"""""""""""""""""""""""""""""""""""
Dostajesz ostrzezenie.
Jesli czytalas regulamin powinnas wiedziec ze posty w ktorych sa tylko buzki typu ;( itp sa zabronione.
Jesli chcesz uniknac dalszch ostrzezen i bana przestrzegaj regulaminu.


Chcieć to móc ♥

Offline

 

#5 2013-01-18 12:29:39

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: Poznajmy się, maybe?

Catia napisał:

Oke, uwaga. Admin zachęci do opowiadania o sobie. xD

Na imię mam Kaśka, mam niespełna 18 lat. Obecnie jestem w 2 klasie liceum na profilu humanistyczno-prawnym. Interesuję się prawami człowieka, przestępczością itp. Moją przyszłość widzę dość przeciętnie, chcę studiować prawo. W przeszłości moją miłością była deskorolka i siatkówka, jednak wszystko się posypało gdy 5 sierpnia poprzedniego roku zostałam potrącona przez samochód. Wielu ludzi zastanawia się czy moje postacie w RPG są wzorowane mną, tak. Naprawdę tak jak Thea interesuję się motoryzacją, obecnie straciłam swój ukochany motor we wspomnianym wcześniej wypadku. Jak zaczęłam grać w RPG? A w cholerę, nie pamiętam. Po prostu zaczęłam i już xD Jakie są moje ulubione RPG? Te rozgrywające się w przyszłości z poplątaną i skomplikowaną fabułą, z walkami, śmiercią i... miłością. Nie lubię akademików bo zazwyczaj się w nich nudzę. Wiele osób uważa, że mam talent do wymyślania fabuł, ja po prostu myślę, ze to głupie szczęście.. albo się podlizują. Jestem osobą wredną i oschłą, trudno jest mnie przekonać do siebie, ale kiedy już się otworzę.. Zazwyczaj dużo żartuję, śmieję się.. Lubię gdy otaczają mnie ludzi którzy potrafią ze mną rozmawiać. Nienawidzę kopiarstwa i fałszywych przyjaźni. Szantaż to rzecz której nie potrafię wybaczyć, nawet przyjaciółkom. Spędzam dużo czasu na przemyśleniach, najczęściej są to chwile podczas podróży. Mam wtedy taki swój świat, zamykam oczy i myślę. Nie jestem osobą litościwą, dla osób które mi się naraziły. Lubię obserwować różne zachowania ludzi w różnych sytuacjach, jako humanistka mam zwyczaj grupowania ludzi, po głębszej obserwacji. Jestem typem dowódcy. Zawsze w grupie to ja podejmuję ostateczną decyzję, może i będziecie uważali mnie za jakąś wyniosłą, ale przyjaciele uważają, ze to dobrze, bo jak wiadomo, w grupie ciężko się dogadać. Większość ludzi poznanych w internecie uważa mnie za grubą, pryszczatą laskę która zapewne nie ma życia towarzyskiego. I tu was zaskoczę, jestem wysoką, szczupłą brunetką, przefarbowaną na czerwono, lubię nosić sukienki ale w Rockowym wydaniu. Jak można się domyśleć, słucham Rocka. Ulubione zespoły? Hmm. Soundgarden, Linkin Park, Hollywood Undead, Guns N' Roses, Metallica, Nirvana i inne.
Moje ulubione kolory to czarny i czerwony, jestem ateistką i wegetarianką (z przymusu). Działam w schronisku dla zwierząt i regularnie wspieram kilka z nich finansowo. Przez kilka lat jeździłam na deskorolce i grałam w siatkówkę, moje osiągnięcia sportowe niestety skończyły w kartonie na strychu, żeby nie przywoływać wspomnień. Mam chłopaka, często mamy różne problemy, ale to was zapewne nie interesuje.
Kocham rysować, malować i ogólnie sztukę, uważam, ze mam jakiś tam pierwiastek talentu niestety ilość nauki nie pozwala mi na rozwijanie go. Kocham moją Żabę, labradora a Żaba to jego imię xD Wszyscy myślą, że moim zwierzątkiem jest kumkająca żabka Moim idolem jest Slash i Danny z Hollywood Undead (Na dole w złotej masce). Uwielbiam Pamiętniki Wampirów, Nie z tego świata i Kości. Jestem powszechnie w internecie uważana za osobę zimną, wredną, oschłą i wyniosłą.

Resztę dopiszę w wolnej chwili bo obecnie Rybcia się niecierpliwi, jest ciekawa tego co tu napisałam.

Teraz niecierpliwa Rybcia czeka na ciąg dalszy

Offline

 

#6 2013-01-18 13:41:29

 Maritienna

Ogarniający Temat

1508008
Skąd: te przyciąganie?
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 632

Re: Poznajmy się, maybe?

Omczu omczu, mojemu koledze musiałam na wigilię klasową kupować Fable III. .o.


http://besty.pl/upload/file/2085065.gif


HEL JEH


http://besty.pl/upload/file/2081578.gif


"Moja Iss biega po arenie i biega, ciekawe kiedy wypluje płuca."

Offline

 

#7 2013-01-18 13:49:05

 Teru

Amator

Skąd: Polska ._.
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 330

Re: Poznajmy się, maybe?

no to ja też coś napiszę, ale krótko *o*

Moje imię to Kaśka, mam 15 lat, chodzę do 3 gimnazjum (; Interesuję się Kulturą Japonii, oraz mangą i anime. Jeżdżę dużo na deskorolce i na rolkach. Muzyki słucham różnej, raz rocka, raz alternatywnego rocka, raz gdzieś tam posłucham rapu albo jrocka. ubieram się różnie, raz założę bluzę, raz koszulę , raz bandanę, a innym razem jasną bluzkę i czeszki. zalezy od humoru ^^ Jestem wysoka, mam 173 wzrostu i jestem w miarę szczupła ;D włosy w wakacje mam różowe, w rok szkolny nie można farbować, więc mam naturalne- ciemny blond. nie mam co się rozpisywać, nie mam zbyt wiele powiedzenia o sobie. Towarzyską osobą nie jestem, mam swoją grupkę i się jej trzymam, jestem raczej cicha, siedząca pod ścianą , słuchając muzyki i czytając książkę albo mangę. tyle to oto o mnie ._.

Offline

 

#8 2013-01-18 15:30:57

 Dianelle

Ogarniający Temat

45226409
Skąd: Utopia...
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 705
WWW

Re: Poznajmy się, maybe?

Jestem smęciasz trochę to będę śmęcić xD


http://25.media.tumblr.com/c637e60172141829532d2edf5f30ceaf/tumblr_mgtxnybfv71s390qao1_500.gif

Offline

 

#9 2013-01-18 22:15:55

 werciak16

Moderator

Skąd: W krainie wiecznego szczęścia
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 960

Re: Poznajmy się, maybe?

Ja też cuś nie cuś napiszę

Nazywam się Weronika K**** mam 13 lat w maju skończę 14. Jestem wysoką brunetką o piwno-szaro-zielono-żółtych oczętach. Uczęszczam do pierwszej klasy gimnazjum. Mieszkam pod Wa-wą około 65 kilometrów. Jeśli chodzi o muzykę słucham wszystko co wpadnie mi w ucho. Zajmuję się architekturą i fotografią. Czasami lubię też robić make-up i fryzury, rzadziej ubieram osoby, ale też lubię robić stylizacje różnego rodzaju czy w internecie czy w realu. Gram na gitarze, właściwie zaczynam. Często jeździe na rolkach i rowerze. Zawody rowerowe to pestka na swoim końcie mam już: 1 złoto, 2 srebra, 2 brązy i 1 piąte miejsce .  Ludzie mówią że mam wielką cierpliwość, bo układam 500 puzzli w tydzień a 3 tysie w nie cały miesiąc, ja osobiście w to wątpię. Jeśli chodzi o mój charakter jest on trudny do zrozumienia, ponieważ jestem wrażliwa i delikatna, ale w sumie pyskata i złośliwa, jak twierdzą nauczyciele. Ja osobiście twierdzę że jestem małą (170) niewinną i słodką dziewczynką (czasami). Potrafię przeszkadzać pani przez całą lekcję 1 pytaniem: "ale napewno?"- panią od polskiego. Na religii zajmuję się rysowaniem zbuntowanych nastolatek z kolorowymi włosami . Jeżeli myślicie że jestem taka przy znajomych to odpowiedź jest prosta NIE! przy znajomych jestem otwartą i ambitną dziewczyną oraz zabawną (zjeżdzanie na tyłku z górki po śniegu normalka) jednym słowem przy koleżankach jestem WARIATKĄ. Jeśli chodzi o rodzinę mam wszystkich dziadków. 25 grudnia odszedł mój 100-letni pradziadek. :'( W domu jest wesoło bo jestem ja, moja młodsza sis i rodzice, ale mieszkam także z dziadkami i ich dziećmi córka-20 lat moja ciocia i 16 letni mój wujek i to by było na tyle

Ostatnio edytowany przez werciak16 (2013-01-19 13:20:43)


https://38.media.tumblr.com/8c54c177a29b7edede8a6bb585af5c3b/tumblr_mwius0LyPJ1si1ycvo1_500.gif
"nie żałuj tego co zrobiłeś, lecz żałuj tego czego nie zrobiłeś"-moje motto

Offline

 

#10 2013-01-19 14:26:29

 Miguna

Szukający Szczęścia

Skąd: Tam wiesz
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 1345
WWW

Re: Poznajmy się, maybe?

Mam na imię Natalia.Mam 13 lat , 15 sierpnia 14 .Inni uważają mnie za agresywną , dziwną i nie miła osobę.Jednak tak mniej więcej nie jest.Zawsze w szkole siedzę w kącie czasem ktoś podejdzie tylko spytać się co było na ostatniej lekcji.Kocham Historia , chociaż mam 2 na semestr.Jestem nie śmiała więc nie mam zbyt dużo przyjaciół.Noszę okulary więc dużo mam przezwisko idąc od okularnica,dziwak,Rumcajs lub idiotka.(Możecie którymś mnie przezywać).Nie miałam ani razu chłopaka może że się liczy przez 1 min ale to przez pomyłkę.Nie jestem atrakcyjną osobą , trudną czasem zemną złapać ten sam język.Lubię śpiewać , ale jak śpiewam przy kimś to tak piskliwie idzie że nie wiem.Kocham chodzić z psem na spacer,jeździć  na rolkach,grać w koszykówkę i czasem porysować Mangę.Jeśli mnie poznasz  możesz więcej wywnioskować , znając mnie od 14 lat tyle wywnioskowałam.Mój wygląd możesz zobaczyć na innym wątku.
Od kiedy straciłam najlepszą koleżankę , która i tak mnie nie lubiła może że kiedy nie było parę dziewczyn to udawała.Ale ją lubiłam , stałam się zamknięta dla otoczenia mam problemy z chemią i geografią.Chce przejść do następnej klasy chodź wątpię , nie wierze w siebie.
Grając na internecie w gry postacią , uważam to jako 2 szansą żeby być miłą i przyjazną osobą.A nie taką jak w RL , chciałabym się znowu odrodzić .

Ostatnio edytowany przez Miguna (2013-01-19 14:33:53)


http://i58.tinypic.com/abh4eg.gif

Offline

 

#11 2013-01-19 16:16:21

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: Poznajmy się, maybe?

Czyżby Wszechmogący Admin był najstarszy? xD


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#12 2013-01-19 16:19:29

 Bellus

Nudziarz

45892673
Skąd: te cukierki? *-*
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 157
WWW

Re: Poznajmy się, maybe?

Catia napisał:

Czyżby Wszechmogący Admin był najstarszy? xD

Noo tak...
Wszechmogący musi być najstarszy


http://graphics8.nytimes.com/images/2013/02/14/fashion/14ZGIFS1/14ZGIFS1-articleLarge-v4.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
La Casa del Buonumore ehotelsreviews.com wellness ciechocinek cennik https://automax.waw.pl/