Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2013-06-18 18:02:14

 Nathia

Aktywny

45819844
Skąd: Chonolulu
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 1648
WWW

Konkurs :)

Tak więc dziś przygotowałam dla Was konkurs związany z przeszłością , a mianowicie dzieciństwem . :

Dziś przeniesiemy się w świat bajek z dzieciństwa . Chyba Każda z Nas gdy była mała oglądała chociażby Kopiciuszka , Calineczkę lub Piotrusia Pana , nie pomijając trochę nowocześniejszych bajek Każda pokochała przynajmniej jedną z bajek ,którą dotąd lubi oglądać gdy trafia się okazja ,czy z młodszym rodzeństwem . Tym razem to Ty będziesz autorką  fantastycznej bajki z morałem. Rozmarz się i puść wodze fantazji . 'Wrzuć' do tej bajki co zechcesz ,ale pamiętaj ma ona zawierać morał !  Możesz wzorować się na znanych Ci bajkach . Odrobina magii,czarów lub mówiących zwierząt ? Wszystko zależy od Ciebie i Twojej fantazji .


~ Powodzenia Nath

PS.>> Pracę umieść tu . Każdy kto umieści pracę dostanie w nagrodę 30 postów . <<


http://4.bp.blogspot.com/-rq044-QEkUk/Udvx8AOQflI/AAAAAAAAADc/AX1EkxfbnSU/s1600/literka+P.jpeg

Ostatnio edytowany przez Nathia (2013-07-11 11:05:13)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_mddp03PmYN1qifbh3o1_r1_400.gif

Offline

 

#2 2013-06-19 08:29:55

 Dianelle

Ogarniający Temat

45226409
Skąd: Utopia...
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 705
WWW

Re: Konkurs :)

Super pomysł
Zachęcam do wzięcia udziału ^_^


http://25.media.tumblr.com/c637e60172141829532d2edf5f30ceaf/tumblr_mgtxnybfv71s390qao1_500.gif

Offline

 

#3 2013-06-25 19:00:48

 Ever

Ogarniający Temat

46272446
Skąd: Z Księżyca
Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 632
WWW

Re: Konkurs :)

,,Lis i Pies"


Zacznę od tego, że jest zima i jest sezon polowań na lisy. Pewnego dnia postrzelono lisa. Właściwie postrzelony lis to mama małego Toda. Bardzo się przeraziłam. Kiedy mały Tod uciekł z lasu przygarnęła go miła starsza pani o imieniu Rozalia. Lis spędził u niej całą zimę , a ja jako jego sowia ciocia byłam bardzo zadowolona, no tak naprawdę kamień spadł mi z serduszka, że ktoś zajmuje się takim małym szkrabem. Kidy nastała ciepła wiosna Rozalia wypuszczała Toda na dwór. Pewnego dnia Tod spotkał dwa myśliwskie szczeniaki.
- Cześć. Co robicie? - Powiedział mały Tod.
- Cześć. Jak się nazywasz?- Powiedział jeden z malutkich szczeniaków.
- Jestem Tod - Odpowiedział, a potem dodał - A wy?
-Ja jestem Miedziak- Powiedział Jeden z piesków.
- A ty? - Powiedział Tod
- Ja jestem Max. - Odpowiedział z niechęcią drugi ze szczeniaków.
- Możemy się kolegować? -Dodał zadowolony Tod.
-Nie przepraszam my we dwóch jesteśmy kolegami. Ja go bardzo lubię i jego pan kupuje nam dużo jedzenia.-Dodał Max.
- No ja też cię lubię Max. - Powiedział Miedziak.
-No to my już idziemy. -Dodał Max , a mały Tod opuścił uszy i ogon, poszedł w przeciwną stronę, usłyszał tylko rozmowę szczeniaków- Dlaczego Tod nie może kolegować się z nami- Powiedział Miedziak - Dlatego, bo chce mieć jedzenie. - Dodał Max.
Tod wrócił do domu. Następnego dnia poszedł do chłopaków. Następnego dnia powtórzyło się to samo. I działo się to samo kiedy mały Tod przychodził do nich. Hm... Czyli codziennie. Pewnego dnia kiedy niebo było zachmurzone i zbierało się na deszcz Tod przyszedł do Miedziaka i Max'a ale ich nie było. Poszedł za ich śladami i ujrzał ich kiedy próbowali ze sklepu ukraść pęto kiełbasy Kiedy sprzedawca się odwrócił oni zaczęli uciekać, a biedny Miedziak został złapany. Max biegł ostro z kiełbasą i ani nie odwrócił się by ratować Miedziaka. Tod oglądał sytuację, ale zaraz rzucił się do pomocy i po szybkim czasie uratował Miedziaka. Kiedy spotkali Max'a on kończył jeść.
-Max czemu mi nie pomogłeś- Powiedział Miedziak z kwaśną miną.
-Przepraszam ale myślałem, że mnie też złapie - Odpowiedział smutno Max.
-No dobrze, a gdzie jest moja połowa. -Powiedział zezłoszczony Miedziak.
-Ymmm. Ammm- Biedny Max nie mógł wykrztusić słowa.
Oszukany Miedziak poszedł z Tod'em do domu, a gdyż padał deszcz Max na nim siedział i razem z deszczem płakał, że przez chciwość stracił najlepszego przyjaciela, ale zaraz... Co z Miedziakiem i Tod'em. Do tej pory są przyjaciółmi i się wspierają na wzajem.

No, a morał tej bajki jest taki, że ,,Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie"  (To mój ulubiony morał\przysłowie)


http://i42.tinypic.com/2ewic14.png

Offline

 

#4 2013-06-26 16:48:09

 Nathia

Aktywny

45819844
Skąd: Chonolulu
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 1648
WWW

Re: Konkurs :)

Tak więc Koniec Konkursu Szkoda tylko ,że wzięła w nim tylko jedna osoba .
Także gratuluję Snooki i nagroda , a konkretnie 50 postów* zostanie przyznana już nie długo:)

~~~
* Przyznaję Ci nagrodę 50 postów gdyż jedyna napisałaś bajkę w terminie 1 tygodnia :>
~~~
Jeszcze raz gratuluję i zapraszam do udziału w najbliższych konkursach


http://24.media.tumblr.com/tumblr_mddp03PmYN1qifbh3o1_r1_400.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa usuwanie adblue