Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2013-03-31 11:05:38

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Wielkanocne obchody

Heey, więc na samym początku chciałam przekazać, że nie ja będę prowadzic dzisiejsze obchody, a przynajmniej nie sama. Potem do was dołacze ale teraz nasz gość będzie wam mówił co i jak.
Zaraz pewnie tu przybędzie.
Życze miłych i udanych obchodów oraz czekam na goscia

Wszystkie zadana od niego będą sie pojawiać na tym watku.

Na WSZYSTKIE prace czekamy wraz z Easter Bunny do godziny 19. Więc macie jeszcze szanse na pozostałe zadania

Offline

 

#2 2013-03-31 11:06:03

Easter Bunny

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 5

Re: Wielkanocne obchody

Hey! Jestem Ester Bunny i przybyłem do was z wielkanocną niespodzianką, jednak spotykają mnie dzisiaj same problemy. Miałem poukrywać dla was pisanki lecz moi pomocnicy zastrajkowali i nie pomalowali pisanek. Musze was prosić o pomoc. Pomalujecie dla mnie pisanki a ja je potem pochowam. Inaczej nie będzie ich szukania, a co za tym idzie nie będzie nagród i zabawy, a tego chyba byście nie chciały. Jedyne co musicie zrobić to zapisać niżej podane jajko i pomalować. Nie ważne czy będzie pomalowane ręcznie czy w programie. Sposób wykonania jest dowolny.  Zajrze do Was za godzinke sprawdzić jak idzie, a teraz kicam szukać mojego koszyczka.

http://www.bloblo.pl/image/379161/default/1.png



Wszystkie prace wysyłacie do mnie.

Offline

 

#3 2013-03-31 12:35:12

Easter Bunny

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 5

Re: Wielkanocne obchody

Och nie! To okropne. Zacząłem szukać koszyczka ale mam straszny bałagan przez te świeta. Pomożecie mi go poszukać? Mam nadzieję że jest cały, bo ostatnim razem chyba był w więcej niż jednym kawałku. Oto jak wyglądał:
http://images.tinypic.pl/i/00357/rbi9xna7nz4d_t.jpg
Tylko mamy problem, bo zapomniałem na którym wątku pozostawiłem pierwszy pokój. Pamiętam jedynie że był on w forum dla Modsów. Może to wam pomoże. Przykicam za godzinke, może sobie przypomne gdzie są pozostałe. Wszystkich. Jest trzy ale są strasznie zabrudzone. Mam nadzieje że wam się uda.

Oto jak szukać: Na obrazku szukacie części koszyczka. Jeśli go znajdziecie pobieracie i przykładowo w Paintcie zakreślacie i wysyłacie go do mnie.

Offline

 

#4 2013-03-31 13:31:55

Easter Bunny

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 5

Re: Wielkanocne obchody


To znowu ja. Przyponiałem sobie gdzie jest kolejna część koszyczka.
Znajduje sie na forum między MODSY a Konkursy.
Chyba wiecie gdzie to
Zasady nadal takie same, szukacie obrazka a na nim koszyczka.
Jak znajdziecie, wysyłacie do mnie.


Offline

 

#5 2013-03-31 14:39:58

Easter Bunny

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 5

Re: Wielkanocne obchody

Uff.... Wspólnie udało nam się odnalesc dwie części koszyka. Pozostała już tylko jedna.
Znajduje sie w NEWSach. Mam nadzieję że odnajdziemy go i mój pech może wreszcie się zakończy.
Miłego szukania
Pamiętajcie, wwszystko wysyłacie do mnie na PW.

Ostatnio edytowany przez Easter Bunny (2013-03-31 14:40:33)

Offline

 

#6 2013-03-31 15:29:52

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: Wielkanocne obchody

Nasz kochany Easter Bunny ma chwile wolnego, ponieważ naprawia koszyk i chowa jajka. Wszystko dzięki wam ale Shh....nie mówcie že wam to powiedziałam.
Skoro mamy chwile przerwy teraz ja mam dla was zadanie, a raczej konkurs, będzie ich pare więc każdy może znajdzie coś dla siebie.
Oto pierwsze zadanie:
Wiem, że na stronie jest bardzo dużo utalentowanych osób. Waszym zadaniem jest napisanie życzeń z okazji Wielkanocy. Jest to łatwe chyba zadanie. Prosze Was, nie kopiujcie z internetu bo i tak się dowiem a nie lubie takiego pójścia na łatwizne.
Wierszyk ma być napisany przez Was.

Jeśli jednak nie macie talentu *ja i tak wiem ze macie * oto zadanie dla takich osob:
Wyszukajcie zabawne tradycje z calego swiata dotyczace teraźniejszych świąt.
Wysyłacie wszystko do mnie na PW.

Powodzenia.

Offline

 

#7 2013-03-31 16:31:19

Easter Bunny

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 5

Re: Wielkanocne obchody

Dziekuje wam za pomoc.
Dzięki wam te święta nie pójdą na marne. Udało nam się naprawic koszyk a dzięki pisankom jakie dostałem jest pełny.
I to wszystko dzięki wam. Myśle że często będę tu wpadał.
A teraz mam dla was nagrode w podziękowaniu za to wszystko co zrobiłyście dla mnie.
Ukryłem pisanki jakie mi dałyscie, oczywiście wcześniej je sklonowałem, bo są piękne i będą zdobić cały świat!
Ukryłem je tak gdzie są konkursy, lecz nie są tak po prostu widoczne.
Skrywaja się pot takim napisem:



~~~~~~~~~~
Easter Bunny
~~~~~~~~~~



Jeśli go znajdziecie, kliknijcie i link prześlijcie mi na PW.
Za każde jajeczko jest nagroda. Wszystkich jest bodajże 7.
Miłego szukania.

Offline

 

#8 2013-03-31 17:27:07

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: Wielkanocne obchody

Heey,
Mam dla was kolejne zadanie. Polega na zrobieniu krzyżówki. Im bardziej kreatywna tym lepiej. Hasło musi być związane z Wielkanocą.
Nie ma ograniczeń. Wszystko zależy od was.
Prace wysyłacie do mnie. Pamiętajcie ze są nagrody. Chociaż o tym nie wspominam zazwyczaj zawsze są .
Miłego myslenia :>
Na WSZYSTKIE prace czekamy wraz z Easter Bunny do godziny 19. Więc macie jeszcze szanse na pozostałe zadania

Offline

 

#9 2013-03-31 21:15:02

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: Wielkanocne obchody

Obchody dobiegly konca. Wraz z Easter Bunny dziekujemy za udzial. Nagroda sa posty, poniewaz wiekszosc ze zwyciezczyn jest we Wsparciu. Nie chcialam aby ktos poczul sie urazony byc moze moja decyzja wiec postanowilam, ze kazdy kto bral czynny udzial w obchodach zwyciezyl.
Po podsumowaniu wynikow oto kto i co otrzymuje:
* Miguna ~160 postow
* werciak16 ~ 80
* blondynka ~ 95
* JULCIA031... ~ 130
* Soretto ~ 15  + 10 I tutaj dostaje ona dodatkowa nagrode. Zrobila sliczna pisanke.  Widac ze duzo pracy w to wlozyla.

Oto nasza piatka, ktora wziela udzial w dzisiejszych obchodach. Za to dostaja ode mnie [+]

Moze nagrody nie sa wysmienite ale zawsze to cos. Co do obchodow to mam nadzieje ze chociaz w 0.01% umililam wam czas spedzony dzisiaj na Wl.

Emm...to chyba tyle. Jesli o czyms zapomnialam przepraszam. Skleroza nie boli xD

Nagrody zostana przyznane niebawem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/ Hotely Putbus http://koliberek.waw.pl/