Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2015-09-11 15:14:12

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

O przemyśleniach z życia i sensie forum.

Cześć.

Dawno mnie tu nie było i tak, nadal żyję i wbrew pozorom miewam się dobrze. Jeśli jesteś starym użytkownikiem to pewnie wiesz trochę o powodach mojej nieobecności, a jeśli mnie nie znasz to witaj w szeregach wl, jestem Square, administrator i mam cholerną przyjemność być twórcą i głównym opiekunem forum na którym obecnie się znajdujesz. Części z Was nie miałam możliwości powitać osobiście, postaram się to naprawić.

Powoli kieruję się do sedna sprawy. Zastanawiasz się pewnie czemu tu piszę, a dziś jest wyjątkowy dzień. Wiesz bądź nie, dziś są moje urodziny. Nie jakieś zwykłe, bo równo godzinę temu skończyłam 20 lat. Przez te kilka miesięcy kiedy mnie tu nie było wiele się zmieniło, we mnie i w całym moim życiu. Po co tu to piszę? Uważam, że ta historia jest kluczowa żebyś Ty mogła zrozumieć powód mojego powrotu. Więc, wiesz bądź nie, zniknęłam z powodu choroby, pracy, studiów a potem kolejnych piętrzących się problemów(głównie zdrowotnych). Dziś odetchnęłam.

Czemu akurat dziś? Nie wiem ale czuję się wolna i gotowa na kolejne wyzwanie. Jakiś czas temu obiecałam sobie, że gdy wszystko się ułoży wrócę tu i z nową energią postawię forum na nogi, które, nie oszukując nikogo, upadło z mojej winy(tak, mam tego świadomość która męczy mnie każdego dnia).

Wiecie jak to jest, przychodzi taki dzień który zmienia wszystko, to jest dla mnie właśnie taki dzień. Pisałam już, że jest on wyjątkowy i nie chodzi mi o urodziny. Dwa lata temu gdy forum świętowało swoje pierwsze 8 miesięcy, było żywe i takie jakie chciałabym aby było zawsze. Dziś jest to już 2 lata i 8 miesięcy. Wl jest już staruszką, jeśli chodzi o fora. Wiele się tu zmieniło, dziś wiem, że największa zmiana zaszła we mnie.

Często czytałam "Square, zmieniłaś się". Jasne, nigdy nie obiecywałam, że zawsze będę ta samą osobą. Tam gdzie wszyscy zmianę zrzucali na moje adminowanie, tak naprawdę zmieniali mnie ludzie, Ci których znałam w internecie jak i Ci w rl, zmieniały mnie studia i praca. Czułam i nadal czuję się odpowiedzialna za forum, jak matka która chroni swoje dziecko. Pewnie dlatego nadal nie zostało zamknięte chociaż ta myśl krąży mi po głowie od dawna.

Dziś rano obudziłam się z myślą, że dziś jest idealny dzień aby zamknąć ten rozdział w moim życiu. Bez zbędnej szopki i użalania się nad sobą i całym światem, usiadłam i nie mogłam tego zrobić. Wtedy narodził się we mnie szatański wręcz plan ożywienia wl. Nie mierzę wysoko, doprowadzenie go do dawnej świetności jest niemal niemożliwe, ale wiem jedno - została tu grupa wspaniałych dziewczyn dzięki którym wiem, że damy radę. Nawet jeśli to będzie tylko grupa kilku osób. Warto.

Jakiś czas temu ktoś mi powiedział, "powinnaś budować mury na wytrwałych". I właśnie uświadomiłam sobie, że są tu Ci wytrwali.
Chcę, na tych delikatnych podstawach odbudować chociaż część tego co było. Oddzielam dziś grubą kreską przeszłość, bo pamiętając o tym co było nie zbudujemy przyszłości. Chcę również abyś i Ty spróbowała to zrobić.

Wiem, że dorosłam do tej decyzji i mam nadzieję, że nadal jest w Was to coś co kiedyś nas połączyło i stworzyło rodzinę wl.

Nie jestem już tą Square którą byłam kilka miesięcy temu i cieszy mnie to. Mam nadzieję, że nasza współpraca dobrze się potoczy.



Pozdrawiam,
Square.


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#2 2015-10-05 20:58:32

 Julanta

Ogarniający Temat

49448942
Skąd: ty się tu wziąłeś?0-0
Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 838

Re: O przemyśleniach z życia i sensie forum.

Droga Square(mogę tak pisać, prawda?), nie znałam Cię z czasów GSM, ale naprawdę tego żałuję. Nie mogę uwierzyć, że to już mój 837 post. Znalazłam to forum mniej, więcej dwa lata temu i zastanawiałam się czy warto się tu rejestrować. Wcześniej tworzyłam konta na wielu stronach, ale nigdy nie potrafiłam się na żadnej odnaleźć. Po długich przemyśleniach stworzyłam konto i od razu zostałam ciepło powitana, mimo że moje umiejętności pisarskie i znajomość interpunkcji pozostawiały wiele do życzenia. Pamiętam, że były czasy kiedy wchodziłam tu każdego dnia żeby poczuć wspaniałą, żywą atmosferę WL. Później nie wchodziłam tu tak często, głównie przez to, że czasem naprawdę świeciło tu pustkami. Jeszcze później przestałam wchodzić wcale, a kilka dni temu znów odwiedziłam forum, żeby trochę powspominać. Zrobiło mi się naprawdę smutno kiedy zauważyłam, że wiele się nie zmieniło. Przeczytałam jednak twój post i ogromnie się wzruszyłam, również pragnę ożywienia WL. Jeśli będę mogła jakoś pomóc to daj znać. Mam nadzieję, że z nadejściem zimy i przerwy Świątecznej forum na nowo odżyje :)

Ps.Prawie zapomniałam, wszystkiego najlepszego!



                                                                                                     Pozdrawiam
                                                                                                               Julanta

Ostatnio edytowany przez Julanta (2015-10-05 21:26:18)


http://oi61.tinypic.com/vcqwyw.jpg

Offline

 

#3 2015-10-12 15:54:24

 Averiss

Żółtodziób

Skąd: Daleka.
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 17

Re: O przemyśleniach z życia i sensie forum.

Cześć wszystkim ^_^
Odeszłam z forum ze dwa lata temu, lecz mimo to wciąż czasami tu wpadam zobaczyć co i jak. Raczej mało prawdopodobne jest, że wrócę na stałe, ale brew temu szczerze życzę wam, by udało wam się przywrócić dawną świetność forum


Pozdro.

Offline

 

#4 2015-11-03 00:21:06

RadosnyRabarbar

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2014-11-05
Posty: 81

Re: O przemyśleniach z życia i sensie forum.

O kurde, dawno mnie nie tutaj nie było. Swoją drogą - ładny mamy tegoroczny listopad, prawda? A przynajmniej na ładny się zapowiada.
Nie zdziwiło mnie, że mój nick zżółkł, bo nie było mnie tutaj już kilka miesięcy i zostawienie mnie na posadzie moderatora byłoby głupie. Dziwi mnie za to fakt, że chcesz postawić na nogi forum wraz z tak niekompetentną osóbką jaką jest werciak16. O ile się nie mylę, to czy nie właśnie ją obgadywałyście rok temu na administratorskim chacie? Czy to nie ona wywoływała tyle gównoburz? I nie, nie piszę tego dlatego, że jestem zła, bo o forum zapomniałam już dawno, po prostu mnie ten fakt rozśmieszył, wybaczcie.
Dlaczego odeszłam z forum? Okej, teraz pewnie poruszę wiele rzeczy, za które powinnam mieć dożywotniego banana, ale skoro forum i tak chyli się ku upadkowi, to sobie na to pozwolę, bo mogę, prawda? Będąc moderatorem mogłam zobaczyć drugą stronę tej uroczej społeczności. Moderowałam na wielu rpg i forach pbf, które trzymają o wiele wyższy poziom niż wl, ale na żadnym nie spotkałam się chyba z aż takim chamstwem. Wszystko było ogółem supi aż do momentu, gdy przyszło do pierwszej interwencji (z wcześniej wspomnianą werciak swoją drogą). Nie pamiętam tego ze szczegółami, ale wiem, że dosyć podle się czułam czytając te wszystkie bzdury na chacie. Obsmarowywanie użytkowników nie jest fajne, zwłaszcza jeśli chcecie utrzymać duże forum. Każdego użytkownika powinniście po stopach całować i za rączkę prowadzić,  byleby tylko z wami został. Tutaj niby tak było, ale okazało się, że to tylko pozory i tak naprawdę administratorzy to osóbki, które tylko żerują na was,  na waszych odmiennych poglądach i gdy tylko przydarzy się okazja to was obsmarują. Ciekawe czy ja też padłam jako wasza ofiara?
Nie uważam, żeby forum odżyło. Dużo osób już zniknęło, zniknął kontakt z nimi, więc życzę wam dużo powodzenia. Czekam na hejty.


http://data3.whicdn.com/images/47406559/tumblr_mfqfwb6t8y1s1ahy6o1_500_large.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://livinghome-plytki.pl/