Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2015-06-07 22:17:54

 Petra

Żółtodziób

Skąd: Poza Murami
Zarejestrowany: 2015-06-07
Posty: 17

Igrzyska Śmierci

Wszystko jak w książce zaczynamy od wybrania postaci na igrzyska. Nie ma postaci z książki i z filmu sory.

Karta postaci:
Imię:
Nazwisko:
Wiek: 12-18
Wzrost:
Waga:
Wygląd:
Dystrykt:



Zajęte:
   K      M
1--
2--
3--
4--
5--
6--
7--
8--
9--
10--
11+-
12--


Jak co bede aktualizować karte
Nie wypełnimy ale postaramy sie o jak najwięcej

Offline

 

#2 2015-06-07 22:28:35

 Petra

Żółtodziób

Skąd: Poza Murami
Zarejestrowany: 2015-06-07
Posty: 17

Re: Igrzyska Śmierci

Imię:Petra
Nazwisko:Ral
Wiek:12
Wzrost: 144 cm
Waga:38 kg
Dystrykt:11
Wygląd: W AVATARZE
dopisac umiejentności i charakter prosze nie przesadzać

!!!NIE TRZEBA PISAĆ CHARAKTERU TO MOŻE BYĆ W GRZE!!!

Umiejętności: szybko biegam porusxam sie bezszelestnie z łatwością biegam i skacze po drzewach nie umiem pływać strzelam z procy i zam sie na roślinach

Charakter: Petra jest bardzo miła, pomocna i przyjacielska reszta w grze

CAŁA ARENA TO BENDZIE WIELKI LAS Z WIELKIMI DRZEWAMI OK. 1,5M ŚREDNICY I 40-70 WYSOKOŚĆ CZASEM SĄ JEZIORA. ARENA NIE MA KOŃCA JEST OTOCZONA WODĄ ARENA TO KOŁO OK. 80 KM ŚREDNICY DALEJ WODA.

Ostatnio edytowany przez Petra (2015-06-07 22:32:37)

Offline

 

#3 2015-06-15 23:11:58

 Petra

Żółtodziób

Skąd: Poza Murami
Zarejestrowany: 2015-06-07
Posty: 17

Re: Igrzyska Śmierci

Ok. No dobra, jak nikt jeszcze nie gra to może jak zaczne ktoś się dołączy.

Obudziłam się bardzo wcześnie rano, była piękna pogoda, grzejące słońce, lekka mgła i ciepły deszcz. Nie budząc rodziców poszłam odrazu pracować (żeby się wyrobić wcześnie z robotom i nie mieć nic do robienia). W sadzie spotkałam  tylko strarznika pokoju który i tak musiał tam być nawet jak nikogo innego nie ma. Pytał mnie dlaczego ptacuje tak wcześnie i w TAKI dzień ale go zignorowałam. Nic nie wydarzyło się do południa, kiedy usłyszeliśmy komunikat by stawić się przy na placu przed domem kultury. Ale chwile... Po co? Próbowałam rozkminić. Nagle wpadła mi do głowy myśl. Czarna ale prawdziwa. Nie jestem już bezpieczna. To przecierz jest losowanie na Igrzyska Śmierci... I akurat w dzień po moich urodzinach. Zrzerał mnie strach. Co chwile powtarzałam sobie że nie mogą mnie wylosować. Nie mogą. Przecierz to jest 1 do dużo ponad 30 000 (nie uwarzałam na niekturych lekcjach i nie wiem ile dokładnie). Kapitolińskie gówna wygłosiły przemowy i rozpoczeło się losowanie. Dziewczyny poszły na pierwszy ogień. Wydawało mi się że wlevze sie to godzinami. Chciałam się obudzić i powiedzieć sobie "Petra, idiotko to tylko sen"... Ale to nie był sen. I dopiero koszmar sie zaczynał. Oczywiście padło na mnie... Chciałam wykrzyknąć "a idźcie mi, mam was w dupie..." ale nie mogłam. Ruszyłam na scene dopiero po kilku minutach bo byłam sparalirzowana strachem. Przyszła kolej na losowanie chłopaków ( tu wpisze potem odpowiedni fragment kogoś z 11) Gdy miałam sie rzegnać z rodziną, strasznie płakałam... Dlaczego ja... Dlaczego nikt nie będzie na tyle dojrzałe i odwarzny by mnie, mała Petre zastąpić w igrzyskach. Jedyne o co prosiłam przed wyjazdem do Kapitolu, to dwie rzeczy. Pierwsza; by rodzice przerzyli. I druga; by mi przysłali na arenę moje własne ubranie. Nie będe chodzić w Kpapitolińskim stroju, nie chce mieć z nimi nic wspulnego.

Offline

 

#4 2015-12-23 17:15:47

Katnisis

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2015-12-23
Posty: 2

Re: Igrzyska Śmierci

http://i2.pinger.pl/pgr96/433aa90d0021180e5153f1f1/P9IYUJHpn_rwqwanr.png



Imię: Krissella (Kriss)
Nazwisko: Lanarkshire
Wiek: 16 lat
Wzrost: 171
Waga: No, za mało
Dystrykt: 1
Umiejętności: Bardzo szybko biega, świetnie strzela z łuku,  dobrze pływa, bezszelestne poruszanie się, silna psychicznie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
click here