Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#16 2013-07-02 19:16:18

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

Powoli traciła poczucie czasu, traciła świadomość tego co się dzieje i wracała do niej, minęło wiele czasu zanim zdołała otworzyć oczy. Uniosła ciężkie powieki, ciało, jak z ołowiu odmawiało posłuszeństwa. Jedyne co było dla niej jasne, to to, że dzieje się coś złego. Ciemność. Powoli obróciła głowę starając się zmusić zarówno mięśnie jak i mózg do pracy. Zmęczenie przejmowała kontrolę, nie znała tego miejsca, tego łóżka. Jej ruchy były spowolnione a myśli gdzieś daleko, wreszcie zdołała zebrać w sobie tyle siły by poruszyć ręką. Napotkała opór, coś unieruchomiło jej rękę, powoli obróciła głowę myśląc, że zobaczy napastnika, lecz dłoń była skrępowana jedynie przez kawałek materiału. Wypuściła ze świstem powietrze i ponownie opadła na poduszkę, czując przeszywający ból szyi.


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#17 2013-07-02 19:23:40

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

Chłopak nalał sobie pełną szklankę wody i wypił ją jednym haustem. Odstawił szklankę i oparł się rękami o zlew. Z opuszczoną głową i zamkniętymi oczami stał tak przez pewien czas. Po chwili otrząsnął się i poszedł wprowadzić samochód do garażu. Przy okazji znalazł jakiś stary ale jeszcze mocny sznurek. Zabrał go ze sobą i wrócił przed drzwi, które oddzielały go od dziewczyny. Pomyślał chwilę i otworzył je z nadzieją, że dziewczyna nadal jest nieprzytomna.

Offline

 

#18 2013-07-02 19:27:33

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

Usłyszała, że ktoś otwiera drzwi. Zamknęła oczy i nagle poczuła zalewające pomieszczenie światło. Miała ochotę krzyczeć ale głos uwiązł jej w gardle. Powoli otworzyła oczy i lekko je zmrużyła chcąc dojrzeć twarz przybysza. W panice szarpnęła prawą rękę z nadzieją, ze ją uwolni ale poczuła tylko pieczenie poocieranego już nadgarstka. Syknęła cicho z bólu i znieruchomiała czekając i analizując sytuację.


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#19 2013-07-02 19:41:43

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

Wszedł do pokoju zostawiając otwarte drzwi. Jego wzrok automatycznie powędrował w stronę łóżka, a raczej leżącej na niej dziewczyny. Podszedł bliżej lecz zatrzymał się w półkroku lekko spanikowany, że dziewczyna nie śpi. - Nie szarp się, bo będzie gorzej - zauważył podchodząc do niej. Przypomniał sobie o trzymanym sznurku w ręce. Szybkim ruchem schował go za plecy.

Offline

 

#20 2013-07-02 19:57:33

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

Otworzyła szerzej oczy i omiotła spojrzeniem pomieszczenie. Po chwili przypomniała sobie o jego obecności mi zawiesiła na nim wzrok. - Kim ty jesteś? - spytała tylko dokładnie mu się przyglądając. Zdała sobie sprawę, że zadała najbardziej idiotyczne pytanie, bardziej interesowało ją czego od niej chce, kolejny raz w desperacji szarpnęła ręką po czym z grymasem bólu poddała się.


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#21 2013-07-02 20:07:10

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

Raphael stanął przed nią i patrzył na nią z góry. - Chyba to Cię nie interesuje za bardzo - westchnął - Ale dla Twojej ciekawości.. Jestem Raphael. - dodał cicho przenosząc wzrok na jej przywiązaną rękę. - Zostaniesz tu przez hm.. jeszcze pewien czas - szepnął po chwili namysłu.

Offline

 

#22 2013-07-02 20:17:10

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

- Nie nie zostanę tu, masz mnie stąd wypuścić, w tej chwili. - odpowiedziała czując narastającą panikę, starała się stwarzać pozory opanowania. - A ten sznur, który trzymasz za sobą ma być do zakneblowania mnie tak? - wskazała podbródkiem jego ręce. Przymknęła powieki by spróbować zebrać rozbiegane myśli. Ból szyi promieniował na całe ciało. Powoli przesunęła się dalej od niego, chcąc znaleźć wygodną pozycję. - Czego ode mnie chcesz? Czemu mnie przetrzymujesz?


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#23 2013-07-02 20:32:42

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

- Jeszcze się zdziwisz, że zostaniesz. - mruknął obniżając się aby jego oczy były na wysokości jej- Będziesz tu tak długo dopóki nie będzie Ci nic grozić. Jasne? - zapytał szeptem podnosząc się. Wyciągnął sznur przed siebie i przyglądał mu się przez chwilę. - Miałem inne zamiary co do tego.. - szepnął z uśmiechem na twarzy, a następnie spojrzał na nią znacząco. Odwrócił szybko głowę odpowiadając nie patrząc na nią: - Chcę abyś była bezpieczna i tyle. Nawet kosztem tego. - mruknął pokazując na jej ręce.

Offline

 

#24 2013-07-02 20:45:02

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

- Jak mniemam to ty jesteś dla mnie zagrożeniem. - prychnęła.Zaczęła szarpać rękę coraz bardziej ją raniąc, poczuła spływającą krew mimo to nie przestała się szarpać. - Wypuść mnie stąd! - krzyknęła powstrzymując łzy. - Wypuść mnie ty cholerny popaprańcu, znajdź sobie jakąś inną ofiarę!


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#25 2013-07-02 20:54:19

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

- Zagrożeniem? Proszę Cię.. - prychnął poważniejąc - Przez wszystkie Twoje wcielenia chroniłem Cię, więc nie gadaj jakichś głupot. Nikt tak o Ciebie nie dbał. - Powiedział rozwijając sznur. - Nie wypuszczę. - powiedział spokojnie podchodząc jak najbliżej łóżka. - Nie jesteś moją ofiarą. Nie rozumiesz tego? To dal Twojego dobra. = mruknął chwytając za zawiązany materiał. Zawahał się chwilę spoglądając na nią. - Będziesz grzeczna i nie będziesz się szarpać? - zapytał lustrując ją wzrokiem.

Offline

 

#26 2013-07-02 21:10:05

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

- Przez wszystkie moje wcielenia? - przestała się szarpać. - Co ty ćpałeś? Przecież to totalna bzdura. - odsunęła się od niego jeszcze bardziej. Rozpaczliwie szukała ratunku, wiedząc, że raczej nie ma możliwości uciec w obecnym stanie swojego organizmu zrezygnowana pokiwała głową na znak tego, że nie będzie spokojna. Wypuściła powietrze zrezygnowana.


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#27 2013-07-02 21:22:51

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

- Nie pamiętasz ani jednego wcielenia? Nic dziwnego - wzruszył ramionami wpadając w zamyślenie na chwilę. - Lepiej się ubezpieczę - zaśmiał się łapiąc za koniec sznura. Owinął nim rękę dziewczyny i pręt łóżka, tuż nad materiałem. Związał tak aby nie było za ciasno i odwiązał materiał. - Teraz się już tak wierzgaj, bo to Cię bardziej zrani. - szepnął pokazując na sznur.

Offline

 

#28 2013-07-02 21:27:56

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

Szarpnęła sznur i zacisnęła zęby chcąc powstrzymać krzyk. Zacisnęła powieki. - Jakie wcielenia, o czym ty mówisz? Mógłbyś nie szyfrować informacji? Jeśli przysłała cię jakas konkurencyjna firma, to złapałeś złą osobę. Jestem tylko prawniczką, nic nie wiem o sprawach wewnętrznych firmy! - odpowiedziała starając się nie okazywać słabości. - Wypuść mnie! - krzyknęła ciągnąc za sznur przy każdej sylabie.


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#29 2013-07-02 21:35:39

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

- Nic nie szyfruję. Mówię tylko prawdę. Wiem o Tobie i Twoich poprzednich życiach dużo. Byłem przy każdej sekundzie Twojego życia przy Tobie. - mruknął siadając na rogu łóżka. - Nie jestem z konkurencyjnej firmy, nie chcę okupu, nie chcę Cię przelecieć - zatrzymał się na chwilę z lekkim uśmiechem. - Nic z tych rzeczy. Chodzi o Twoje bezpieczeństwo. - dokończył już zmęczonym głosem. - Nie rób tak, bo tylko sobie szkodzisz - westchnął spoglądając na jej ręce.

Offline

 

#30 2013-07-02 21:40:04

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: RpG: Kolejne wcielenie...

Z każdym słowem robiła się coraz bardziej blada. - Poprzednich życiach? To ile ich było? - spytała marszcząc brwi. - Nie potrzebuję ochrony, nic mi nie grozi no oprócz zwolnienia jeśli jutro nie pojawię się w pracy, więc przestać gadać o jakichś głupotach, które nie mają prawa istnieć, jestem człowiekiem inteligentnym, nie wmówisz mi, że zyjesz ponad ludzkie możliwości życiowe. - mruknęła patrząc na swoje nogi, nie miała zamiaru utrzymywać z nim jakiegokolwiek kontaktu wzrokowego. - Chcę wrócić do domu.


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Saint Barth Villa 4 Route Ngor Village Ciechocinek restauracje