Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2013-03-28 21:39:29

Mysza

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 9

Kto nie śpi ?

Gramy w akademik ? Jest ktoś wgl online ? Jak ktoś jest to niech pisze pod to zrobię wprowadzenie i kartę.


Nie powinno nam zależeć na ludziach którzy mają nas w dupie

Offline

 

#2 2013-03-28 21:52:29

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: Kto nie śpi ?

Zacznijmy od poczatku:.
Ta czesc forum jest przeznaczona tylko i wylacznie do gry w RpG. Takiego tylu watki powinny znajdowac sie w czesci Poza RpG.
To po pierwsze, a pod drugie tutaj posty typu "pod" "pdt" itd, ktore na gsm sluzyly podtrzymaniu watku tutaj sa zabronione i karalne. Jest to zamieszczone w regulaminie *teraz zwanym Paktem*  wiec powinnas o tym doskonale wiedziec.

Offline

 

#3 2013-03-28 22:13:44

Mysza

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 9

Re: Kto nie śpi ?

Rybcia napisał:

Zacznijmy od poczatku:.
Ta czesc forum jest przeznaczona tylko i wylacznie do gry w RpG. Takiego tylu watki powinny znajdowac sie w czesci Poza RpG.
To po pierwsze, a pod drugie tutaj posty typu "pod" "pdt" itd, ktore na gsm sluzyly podtrzymaniu watku tutaj sa zabronione i karalne. Jest to zamieszczone w regulaminie *teraz zwanym Paktem*  wiec powinnas o tym doskonale wiedziec.

Chcę zrobić RPG ale nie wiem czy ktoś jest online. Nie musisz się modrzyć bo naprawdę nie tylko ty umiesz czytać. Jeżeli ktoś by się zgodził to bym zrobiła tu RPG i była bym w dobrym miejscu. Domyślam się że teraz mnie ,,ukarzesz" ?

Ostatnio edytowany przez Mysza (2013-03-28 22:15:07)


Nie powinno nam zależeć na ludziach którzy mają nas w dupie

Offline

 

#4 2013-03-28 22:19:10

 Rybcia

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 3607
WWW

Re: Kto nie śpi ?

Mysza napisał:

Rybcia napisał:

Zacznijmy od poczatku:.
Ta czesc forum jest przeznaczona tylko i wylacznie do gry w RpG. Takiego tylu watki powinny znajdowac sie w czesci Poza RpG.
To po pierwsze, a pod drugie tutaj posty typu "pod" "pdt" itd, ktore na gsm sluzyly podtrzymaniu watku tutaj sa zabronione i karalne. Jest to zamieszczone w regulaminie *teraz zwanym Paktem*  wiec powinnas o tym doskonale wiedziec.

Chcę zrobić RPG ale nie wiem czy ktoś jest online. Nie musisz się modrzyć bo naprawdę nie tylko ty umiesz czytać. Jeżeli ktoś by się zgodził to bym zrobiła tu RPG i była bym w dobrym miejscu. Domyślam się że teraz mnie ,,ukarzesz" ?

Osoby online masz pokazane na dole strony. Ja sie wcale nie mądrze tylko tlumacze Ci gdybys nie wiedziala o co chodzi, bo. i tak moze sie zdarzyc. Jesli masz ochote dowiedziec sie czy ktos jest chetny do gry w RpG to masz do tego m.in. Chat Box. Nie ukarze Cie bo nie mam za co. Nie wiem w ogole po co taki pomysl. Watek zostal przeniesiony w odpowiednie miejsce wiec nie ma za co karac kogos .

Offline

 

#5 2013-07-16 17:47:00

 Frugotella :3

Aktywny

45942761
Zarejestrowany: 2013-01-14
Posty: 1742
WWW

Re: Kto nie śpi ?

Hehe no właśnie przecież masz na dole napisane ile osób jest online ;ooo XD aLE OK nie wnikam w to. ;  3


http://38.media.tumblr.com/54e6f723c3fd6f3febc89786d25bc226/tumblr_n5j4alPcr91ryp0fro1_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
XENON PRIME Urban Apartments Ciechocinek restauracje